10 жовтня 2015 р.

ДПА -2016

Міністерство освіти та науки визначилося зі строками та переліком предметів державної підсумкової атестації для школярів. Про це повідомляє прес-служба МОН.
"Державна підсумкова атестація випускників загальноосвітніх навчальних закладів І ступеня проводитиметься з трьох предметів з 10 по 20 травня 2016 року. Державна підсумкова атестація випускників загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня – з 1 по 10 червня 2016 року з трьох предметів", - йдеться у повідомленні.
Так, згідно з наказом МОН №940 учніі початкової школи (1 ступеня) складуть ДПА з української мови, літературного читання та математики.
Учнів середньої школи (II ступеня) тестуватимуть з української мови та математики. Третій предмет визначатиметься педагогічною радою школи (в нашій школі це зрозуміло-англійська мова).
Для випускників загальноосвітніх навчальних закладів III ступеня  підсумкова атестація відбудеться з 16 по 30 травня 2016 року та буде проходити у формі ЗНО (окрім іноземної мови). Серед обов'язкових предметів - українська мова, на вибір школяра - математика або історія.

Немає коментарів:

Дописати коментар